Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Bardhyl Dauti kandidat i PDSH-së për kryetar në Tetovë
Deputeti nga PDSH-ja i cili sot ka dhënë dorëheqje, Bardhyl Dauti do të jetë kandidat për kryetar komune në Tetovë mëson portali TetovaSot.

Siç mësohet listës së këshilltarëve pritet të prijë Merale Ferati.

Nga BDI deri tani nuk ka kandidatë zyrtarë por si kandidate deri më tani është Teuta Arifi, nga Besa kryetari i saj Bilall Kasami ndërsa nga ASH pritet të kandidojë Adnan Neziri.
Shtuar më 06/09/2017, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori