Baily: Po punojmë me partitë për të tejkaluar krizën
Jess Baily
Ambasadori amerikan në Shkup, Jess Baily, së fundmi ka deklaruar se diplomatët e huaj vazhdojnë që të punojnë bashkë me partitë politike, për dalje nga kriza politike dhe se ”përkushtimi është i fuqishëm”.

Baily ishte pjesëmarrës së konferencën ndërkombëtare për turizëm aktiv, që mbështetet nga USAID dhe qeveria e Zvicrës, ku kanë ardhur mbi 300 delegatë nga e tërë bota./Albeu.com/
Shtuar më 11/05/2016, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori