Autobusi i shkatërruar plotësisht, pamjet e sotme nga aksidenti (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gati 20 orë kanë kaluar nga tragjedia e madhe në Maqedoni, ku një autobus me udhëtarë që ishte nisur nga Shkupi në drejtim të Gostivarit ka humbur kontrollin dhe për pasojë kanë humbur jetën 14 persona dhe 7 ndodhen në gjendje të rëndë.

Sot, një ditë pas aksidentit, shihet gjendja në të cilën është transformuar autobusi pas rrokullisjes për dhjetëra metra duke përfunduar në një arë në fshatin Llaskarcë.


Shtuar më 14/02/2019, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori