Asnjë shqipatr në batalionin "Ujqit"
Njësiti special i ARM-së, "Ujqit" vazhdon të jetë i "paprekshëm" për shqiptarët, pasi ne te nuk k aasnje te punesuar shqiptar.

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Arben Llabënishta ka thënë se e di këtë gjendje dhe do të punojë për përmirësimin e saj.

Llabënishta ka premtuar se do të kihet parasysh që te "Ujqit" të mund të ketë dhe shqiptarë, raporton Alsat-M.

batalionin "Ujqit" fatkeqësisht në 12 vjet nuk ka asnjë shqiptar./albeu.com/

Shtuar më 20/08/2014, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori