ASH dhe BESA fillojnë aktivitetet e përbashkëta në komunën e Likovës
Pëlqej
Kandidati i ASH-së, Bekim Afuzi është shfaqur në një foto me kandidatin e Lëvizjes BESA, Shaban Zendeli ku i ka dhënë mbështetje se do të përkrahë fuqishëm në raundin e dytë.

Ai përmes një fotoje ka përcjellë mesazhin e unifikimin. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori