E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Artan Grubi lutet për viktimat e Srebrenicës
Deputeti i BDI-së, Artan Grubi, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka bërë një lutje publike për viktimat e masakrës së Srebrenicës.

Sipas tij, shqiptarët më shumë se gjithë të tjerët i njohin krimet shfarosëse serbe në 100 vitet e shkuara.

"Një lutje për viktimat e pafajshme të masakrës më të tmerrshme në Evropë pas Luftës së II Botërore në Srebrenicë të Bosnjës. Shqiptarët më shumë se gjithë të tjerët i njohin krimet shfarosëse serbe në 100 vitet e kaluara dhe ne nuk do të harrojmë asnjëherë.‪ ‎Srebrenica‬ ‪‎NeverForget‬", shkruan Grubi në profilin e tij në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2015, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori