Arrihet marrëveshje në mes BDI-së dhe LSDM-së në Strugë
Pëlqej
Grupet punuese të BDI-së dhe LSDM-së janë drejtë përfundimit të programit për bashkëqeverisjen në komunën e Strugës ku po përckatohen projektet lokale , investimet në infrastrukturë si dhe pozicionet tjera për sa i përket pushtetit lokal.

Mësohet se njëra nga ndërmarrjet publike do t'i takojë ose do udhëhiqet nga partneri i koalicionit, shkruan strugalajm.org.

Pritet që deri ditën e Premte (nesër) të shpallet ky koalicion dhe strukturat e të dy partive të dalin publikisht në teren./albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori