Arrestohet prokurorja speciale Katica Janeva
Forca policore kanë ndërhyrë në shtëpinë e saj në Kozle dhe po arrestojnë prokuroren speciale.

Raportohet se për Katica Janevën dyshohet për rastinReket” dhe rreth saj jozyrtarishtë ekzistojnë edhe dëshmi.

Për informata më të detajuara do të ketë edhe konferencë nga MPB.
Shtuar më 21/08/2019, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori