Arrestohet një tjetër imam për "terrorizëm"
Një tjetër imam është arrestuar këtë javë nën akuzën e "terrorizmit" dhe "gjuhës së urrejtjes".

Burime nga "Express" kanë bërë me dije se imami R.T ka shërbyer në një xhami të një fshati në Han të Elezit.

Ka dyshime se imami mund të ketë lidhje me grupe terroriste si ISIS apo Al Nusra. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2014, ora 10:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori