Arrestohet i dënuari për vrasje
Një person, i dënuar për vrasje në mungesë në vitin 2000">2000 është është arrestuar në vendkalimin Bllacë.

Osman B. nga Reçica e Vogël kërkohej pasi ndaj tij ishte shpallur edhe fletë-arrest ndërkombëtar.

Bashkë me Osman B është arrestuar edhe S.M nga Shkupi, B.Z nga Reçica e Vogël dhe I.S nga fshati Mirkovc. Vrasja ka ndodhur në korrik të vitit 2000">2000./albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori