Arrestohet dy funksionarë të lartë të VMRO-së
Në aksionin e madh policor të zhvilluar gjatë mëngjesit të sotëm, janë jozyrtarisht mësohet se janë arrestuar edhe Dimitar Dimovski so dhe Dejan Mitrevski funksionarë të lartë në opozitaren VMRO-DPMNE.

Jo zyrtarisht mësohet se dy të arrestuarit janë pjesë e aksionit të sotëm midis të cilëve mendohet të jenë mbi 10 funksionarë.
Shtuar më 28/06/2019, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori