Arrestohen drejtuesi i autobusit dhe pronari për aksidentin në Tetovë
Lidhur me aksidentin e 13 shkurtit që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Llaskarcë, me ç’rastë 15 persona humbën jetën dhe shumë të tjerë mbetën të lënduar, policia ka ndaluar 6 persona.

Alsat jozyrtarisht mëson se në mesin e të ndaluarve janë edhe drejtuesi i autobusit si dhe pronari i Durmo Turs. Lidhur me detajet rreth rastit ne fjalë Prokuroria Publike sot në orën 10:30 do të mbajë një konferencë për shtyp.
Shtuar më 14/03/2019, ora 10:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori