Arrestohen 5 policë kufitarë, akuzohen për mitmarrje
Pesë zyrtarë policorë në vendkalimin kufitar mes M.Veriore dhe Greqisë "Bogorodica" janë arrestuar për mitmarrje.

Sipas të dhënave policore, tek ata kontrolli i brendshëm ka gjetur 822 euro si dhe sasi alkooli.

Gjatë ditës pritet që policët e arrestuar t’i dorëzohen Prokurorisë për procedim të mëtutjeshëm.
Shtuar më 04/08/2019, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori