E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Arrestohen 15 persona në Shkup
Policia e Maqedonisë ka arrestuar mëngjesin e sotëm rreth 15 persona me veprën penale spiunazh dhe kriminalitet. Jo zyrtarisht mësohet se është arrestuar edhe shefi i Kabinetit të kryeparlamentarit Trajko Veljanovski, Marjan Maxhoski, ndërsa mes tyre gjendet edhe Boris Damovski, autor i stripit të popullarizuar “Ednooki”, njofton Zhurnal.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme ende nuk ka konfirmim zyrtar të rastit, ndërsa më shumë detaje priten gjatë ditës. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2013, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori