Arifi: Programi për Likovën ka vulën e banorëve
Erkan Arifi, kandidat i BDI-së për kreun e Komunës së Likovës u shpreh se programi për mandatin katëvjeçar në Likovë mban vulën e qytetarëve të kësaj komune, ai siguron se vitin e ardhshëm cdo problem me ujin e pijshëm do të mbarojë për banorët e komunës.

Programi ynë për mandatin 4-vjeçar mban vulën e qytetarëve të Likovës, sepse në takimet e përditshme që kishim me banorët, kemi evidentuar dhe regjistruar çdo kërkesë të tyre. Tashmë kemi pasqyrë reale për nevojat e banorëve të komunës sonë”. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2017, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori