Angjushev: Nuk bëhet fjalë për ulje të rrogave, por a do të ketë para për rroga
I ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ish zëvendës kryeministri për ekonomi, tha që është një krizë tejet e madhe dhe do të ketë problem në ekonominë e vendit.

Angjushev, komentoi edhe masat ekonomike të LSDM-së, dhe shtoi se pyetja e vërtetë nuk është se a do të shkurtohen rrogat, por a do të ketë para për rroga.

Shtuar më 26/03/2020, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori