Analisti politik i drejtohet LSDM-së: E treguat sa humbës jeni
Pak para zgjedhjeve akoma ziejnë sulmet politike.

Përmendim këtu se idea e një kryeministri shqiptar është piketuar së tepërmi.

Këtë herë ka qenë analisti politik Arsim Zekolli në një postim në rrjetin social Tëitter ka komentuar mbi zhvillimet e fundit duke u përqendruar tek përplasjet e fundit midis BDI së dhe LSDM së që kanë të bëjnë me kryeministrin shqiptarë ndërsa është ndalë tek figura politike e Naser Ziberit si kandidat shqiptar që po atakohet nga partia maqedonase .

LSDM që po bën një lojë të ulët politike kundrejt kandidatit për kryeministrër shqiptar ,ndërsa Zekolli i ka përkujtuar partisë maqedonase se ishte i njëjti Naser Ziberi kur u nevojitej në televizionet partiake dhe kur duhej tua mbronte “multietnicitetin”.Me shkarkimin e nipit vetëm se treguat sa humbës nervozë jeni”.

Shtuar më 27/06/2020, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori