Alternativa: Refuzimi i BE-së na imponon zgjedhje të parakohshme
Partia Alternativa, pjesë e Qeverisë kërkon sa më shpejtë të mbahen zgjedhjet e parakohshme.

Kreu i këtij subjekti politik Afrim Gashi kërkoi ndryshime në kodin zgjedhor dhe pastrimin e listës zgjedhore.
Shtuar më 19/10/2019, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori