Aliti: 4 pikat e BDI-së janë të panegociueshme, VMRO dhe LSDM duhet ta pranojnë platformën
Anëtari i kryesisë qendrore të BDI-së, Rafis Aliti, ka thënë se katër pikat e BDI-së janë të panegociueshme, dhe qoftë VMRO apo LSDM duhet ta pranojnë platformën e BDI-së.

“Poashtu edhe marrëveshja që u arrit me subjektet shqiptare është pjesë e qeverisë së ardhshme. Qoftë VMRO apo LSDM duhet të pranojnë, madje platformën politike të BDI-së nëse duan të kemi qeveri të ardhshme”, ka thënë Aliti në emisionin “Rruga drejt…” në Alsat-M. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2017, ora 21:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori