Ali Ahmeti vijon intervistimin përballë Gjykatës Speciale
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti do të vijojë sërish intervistën në Gjykatën Speciale.

Ndër të tjera bëhet me dije se intervistimi i tij do të vazhdojë në orën 09:30 në objektin e EULEX-it në Prishtinë.

Ahmeti ishte ftuar për intervistim në cilësinë e dëshmitarit në korrik të këtij viti.

Lajmin për intervistën e ka bërë të ditur vetë ai, duke thënë se sundimi i ligjit dhe arritja e drejtësisë së mirëfilltë joselektive janë synim dhe detyrimi i tij i përhershëm.

Shtuar më 03/09/2020, ora 08:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori