Ali Ahmeti me miqtë ndërkombëtar: I nderuari... si e kishte emrin bre... (VIDEO)
Në një takim me përfaqësues ndërkombëtarë në SHBA, lideri i BDI-së Ali Ahmeti në një moment e harron emrin e zyrtarit grek, Piro Pagnatios, dhe e pyet përkthyesin e tij, Artan Grubin se si e kishte emrin.

Por edhe Grubi nuk e dinte emrin. Pas kësaj dëgjohen të qeshura nga të pranishmit, transmeton tetovasot.

Ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2015, ora 18:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori