Alen Zekirov, jo më truprojë e Mijalkovit
Alen Zekirov nuk është më pjesë e ekipit të sigurimit personal të drejtorit të Sigurimit dhe Kundërzbulim, Sasho Mijalkovit, për shkak të disa shkeljeve të standardeve profesionale të policisë. Ai do të shkojë sipas të gjitha gjasave në ndonjë vend tjetër pune brenda MPB-së, njofton Almakos.

Lajmin për këto nga Ministria e Punëve të Brendshme, nga ku është deklaruar se në bazë të nevojës së kësaj ministrie, Alen Zekirovit do ti përcaktohet një vend tjetër pune.

Nga ana tjetër një gjë të tillë, ditën e djeshme, zëdhënësi i MPB-së Ivo Kotevski e përgënjeshtroi këtë lajm.

Cila është e vërteta rreth Alen Zekirov?.../albeu.com/
Shtuar më 07/09/2012, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori