Aksion për shkatërrimin e një rrjeti kriminal droge
Një aksion i madh i policisë maqedonase ka filluar që nga orët e hershme të mëngjesit në qytetin e Gostivarit ku po bëjnë kontolle dhe arrestime të një grupi kriminal që përfshirë në trafikimin e drogës. Sipas mediave maqedonase kontrollet po ushtrohen në zona të ndryshme të qytetit të Gostivarit për të bërë të mundur arrestimin e personave të përfshirë në këtë rrjet trafiku droge.

Ndërkaq, zyrtarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme brenda ditës do të njoftojnë për detajet e aksionit.
Shtuar më 22/01/2015, ora 13:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori