Aksion në Gërçec, 2 të arrestuar
Pëlqej
Policia e Maqedonisë gjatë aksionit policor "Rrjeti" në fshatin Gërçec ka arrestuar 50-vjeçarin A.P., i cili sipas burimeve të para ka dosje kriminale, me vepra si tregti jolegale me drogë, rrëmbim, krim të dhunshëm, fajde, etj.

Nga policia njoftojnë se në aksionin e njejtë së bashku me të është arrestuar edhe E.B. (39) bashkëpunëtor i tij.

Më shumë detaje për aksionin "Rrjeti" në të cilin
janë arrestuar këto dy persona, si dhe për veprat për të cilat janë arrestuar nga policia paralajmëruan për nesër. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori