Aksidentohet në Shkup ish-presidenti kroat Stjepan Mesiç
Një aksident ka ndodhur në qarkoren e Shkupit në të cilin u përfshi ish presidenti kroat Stjepan Mesic.

Ish presidenti është përplasur më automjetin e ambasadës kroate me një automjet me targa të Shkupit, gjatë kohës që po kthehej në hotel.

Si pasoje e aksidentit nuk ka persona të lënduar, njofton TV24.

Nga MPB e kanë konfirmuar rastin e aksidentit dhe vendndodhjen duke thënë se kanë ndërhyrë pas një lajmërimi nga ana e kalimtarëve të rastit. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 22:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori