Aksident rrugor, vdes 37-vjeēarja
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė aksident i rėndė me pasojė vdekjen e njė personi ka ndodhur pasditen e sotme nė autostradėn Shkup-Tetovė, nė afėrsi tė fshatit Zhelinė. Njė makinė e tipit Audi nga shkaqe ende tė pakonfirmuara ka dalė nga rruga dhe ka goditur pjesėt metalike tė saj dhe pėr pasojė nė vendin e ngjarjes ka mbetur e vdekur 37 vjeēarja me inicialet M.Q e cila ka qenė nė makinėn e drejtuar nga i shoqi i saj SH.Q i cili ka pėsuar lėndime tė rėnda trupore dhe ėshtė dėrguar pėr trajtim mjekėsor nė klinikėn e Shkupit, transmeton Alsat-M.

Lėndime mė tė lehta kanė marrė dy bashkudhėtarėt tjerė tė makinės D.Q. dhe I.Q.

Nė vendngjarje kanė shkuar organet e rendit dhe hetues, tė cilėt po hetojnė shakqet e kėtij aksidenti tragjik. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2012, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi