Aksident qesharak në Shkup, makina bie në gropë (FOTO LAJM)

Një aksident i çuditshëm dhe qesharak ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkup. Një makinë tip Audi ka rënë në gropë në një rrugë në rikonstruksion e sipër te Porta Vllae, shkruan Almakos.

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar në njerëz, ndërsa makina ka patur pak dëme.

Nuk bëhet ende e ditur arsyeja se si përfundoi makina në gropë.../albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori