Aksident në Tetovë, vdes një vajzë 24 vjeç
Një aksident tragjik ka ndodhur sot në afërsi të fshatit Rostushë, ku ka humbur jetën një vajzë 24 vjeç. Sipas informacioneve të dala nga analiza se si ndodhi aksidenti, automjeti i tipit "Audi A4" ka dalë nga rruga rajonale Mavrorë-Anët e Dibrës, njofton INA.

N.D nga Tetova për shkak të lëndimeve të marra gjatë fluturimit të poshtë ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Ekipi teknik për krime, gjykatësi hetues dhe prokurori publik tashmë po analizojnë se si vajza ka arritur të bëjë aksident./albeu.com/
Shtuar më 09/08/2013, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori