Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një i vdekur dhe katër të lënduar
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot pasdite në rrugën magjistrale Gostivar-Kërçovë, ku një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lëndua.

Sipas informacioneve të para të SPB Tetovë, aksidenti mes dy makinave ka ndodhur rreth orës 17:30 katër kilometra afër Gostivarit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Mësohet se në aksident kanë marrë pjesë makina “Opel Astra” me targa të Dibrës dhe “Renault Megan” me targaGostivarit.

Pas aksidentit të lënduarit janë dërguar në spitalin e përgjithshëm në Gostivar. Ndërsa në ndërkohë pritet që të bëhen hetime nga ana e prokurorit publik dhe policisë. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2018, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori