Aksident në Maqedoni, ka të vdekur
Një person ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik pranë fshatit Drugovo, në rrugën Kërçovë-Ohër që ka ndodhur rreth një orë më parë midis një motoçikletë dhe një automjeti të rëndë të mallrave.

Ekipi mjekësor si dhe pjesëtarët e policisë janë jashtë duke hetuar ngjarjen dhe pritet të japin më shumë detaje për aksidentin fatal.
Shtuar më 23/05/2019, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori