Aksident në Maqedoni, ka të vdekur
Në rrugën rajonale Manastir-Prilep, në afërsi të vendbanimit Vasharejca mbrëmë rreth orës 20:00 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në të cilën kanë ndërruar jetë dy persona, informojnë nga SPB-Manastir.

Sipas informacioneve, në aksident është përfshirë një makinë e mallrave të rënda dhe një makinë ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë në vendin e aksidentit XH.I(34) dhe A.I. (27).


Shtuar më 09/12/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori