E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Aksident në Kumanovë - Shkup, vdes një person
Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në rrugën kombëtare që lidh Shkupin me Kumanovën.

Në këtë aksident është përfshirë një makinë e tipit BMW me targa të Kumanovës.

MPB-ja ka informuar se si pasojë e aksidentit një person ka vdekur, ndërsa 4 të tjerë janë plagosur.

Ende nuk ka detaje të hollësishme për personat e përfshirë në aksident dhe shkakun se përse ka ndodhur aksidenti./albeu.com/
Shtuar më 30/10/2014, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori