Aksident në Gostivar, humb jetën një nxënëse plagosen 7 të tjerë
Si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e djeshme në Gradec të Gostivarit, një nxënëse 9 vjeçare ka humbur jetën ndërsa shtatë të tjerë kanë pësuar lëndime trupore.

Nxënësit që udhëtonin me makinën tip BMW në momentin që ato po bënin fotografi makina është rrotulluar nga shpejtësia, dhe si pasoj ka lënë të vdekur një nxënëse ndërsa shtatë të tjerë të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Gostivarit, ndërsa një nxënëse për shkak të lëndimeve të rënda është transferuar për në Spitalin e Shkupit./albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori