Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, përmbyset makina (VIDEO)
Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë, më saktë afër pompës së benzinës “7 vëllëzërit”, njofton SHENJA.

Arsyet e aksidentit ende nuk dihen. Policia është në vendngjarje dhe poashtu nuk ka informacione për gjendjen e personave që kanë qenë një veturën e aksidentuar.
Shtuar më 12/07/2019, ora 20:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori