Aksident me pasojë vdekjen në aksin Gradsko-Prilep
Pëlqej
Një person ka humbur jetë në një aksident në rrugën Gradsko-Prilep.

Aksident ndodhi pas përplasjes së makinës "Opel Ascona" pa targa të regjistrimit e drejtuar nga një person i panjohur dhe makinës "Peugeot 307" e drejtuar nga J.K (1987) nga Shkupi", thonë nga MPB.

Policia po kryen hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit ndërsa trupi i të ndjerit është dërguar për ekspertizë. /albeu.com/


Shtuar më 18/10/2017, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori