Aksident i rëndë para Parlamentit të Maqedonisë
Pëlqej
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sonte në qendër të Shkupit, para ndërtesës së Parlamentit të Maqedonisë.

Një nga makinat është mjaft e dëmtuar, por tani për tani nuk ka informata për personat e lënduar.

Policia ka dalë në vend ngjarje dhe po heton gjithçka që lidht me aksidentin. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori