Aksident i rëndë në Tetovë, ka të vdekur (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Tetovë-Gostivar, me ç’rast një person ka mbetur i vdekur dhe disa të tjerë të lënduar

Ekipet policore dhe hetuesi janë në vendngjarje.
Shtuar më 02/04/2019, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori