Aksident i rëndë në Tetovë (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e sotme në Tetovë ka ndodhur një aksident i rëndë mes dy makinave.

Makinat Opel Corsa dhe Golf IV u përplasën në rrugën Tetovë - Jazhincë.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fabrikës Renova.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve kanë mbetur të plagosur lehtë dy persona.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. /Albeu.com/
Shtuar më 26/05/2016, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori