Aksident i rëndë në Shkup
Në udhëkryqin e rrugëve "Aminta i Tretë" dhe "Orce Nikollov" në lagjen Debar të Shkupit, mëngjesin e sotëm ka ndodhur aksident ku ka persona të lënduar.

Janë përplasur makinat e markës "Fiat linea" dhe "Citroen CZ". Personat e lënduar janë transferuar me urgjencë në spital.

Në vendngjarje është i pranishëm automjeti i Njësitit kundër zjarreve.

Gjithashtu komunikacioni përkohësisht është ndërprerë./mia
Shtuar më 24/08/2018, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori