Aksident i rëndë në Beograd, humb jetën një shtetase e Maqedonisë (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Beograd-Nish ku për pasojë, një shtetase e Maqedonisë ka humbur jetën dhe tre persona tjerë janë plagosur

Aksidenti ka ndodhur kur makina e tipit “Audi A6” me regjistrim të Maqedonisë, ka dalur nga rruga dhe është përmbysur.

Në makinë ka pasur katër shtetas të Maqedonisë, mes moshës 30 deri 35 vjeçare, të cilët nga Beogradi janë kthyer në Maqedoni. Të lënduarit janë dërguar në Qendrën për urgjencë. /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2017, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori