Ahmeti viziton Prishtinën, së shpejti edhe në Tiranë
Ditën e mërkurë kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të vizitojë Prishtinën. Ai pritet të takohet me kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa, zv/kryeministrin dhe ministrin e jashtëm, Hashim Thaçi dhe me përfaqësuesë të tjerë të lartë politik dhe shtetëror.

Sipas disa informacioneve jo zyrtare, lideri i BDI-së së shpejti do të vizitojë edhe Tiranën. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2015, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori