Ahmeti takon kryediplomatin turk
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Lideri i Bashkimit Demokratik pėr Integrim Ali Ahmeti dje ka takuar ministrin e Punėve tė Jashtme tė Turqisė Ahmet Davutogllu, me tė cilin diskutuan pėr marrėdhėniet e mira ndėrmjet dy vendeve, integrimin e rajonit nė NATO dhe BE, investimet e drejtpėrdrejta, si dhe situatėn politike nė vend dhe rajon, njofton Zhurnal.

Ahmeti pas takimit ka shoqėruar shefin e diplomacisė turke Ahmet Davutogllu nė ceremoninė e ndarjes sė titullit Honoris Causa pėr tė nga ana e Universitetit Shtetėror tė Tetovės. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.