Ahmeti pas mbledhjes: Po analizohen të gjitha opsionet për të vendosur në dobi të shqiptarëve
Ka përfunduar edhe për këtë mbrëmje mbledhja e kryesisë së BDI-së në selinë në Reçicë të Vogël.

Kryetari i BDi-së Ali Ahmeti theksoi shkurt para mediave se po analizohen të gjitha opsionet për të marrë një vendim sa më të mirë në dobishqiptarëve.

“Nuk ka përgjigje ende se me kë do të shkohet ne koalicon, po anlizohen të gjitha opsionet për vendim sa më të mirë në dobishqiptarëve dhe gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, qoftë ato për popullin shqiptar, maqedon, serb, vllehë, turk rom”. thekoi Ahmeti para selisë së BDI-së. /albeu.com/

Shtuar më 28/01/2017, ora 21:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori