Agim Krasniqi nuk ka therrur njeri
U bë me dije se Agim Krasniqi ka therrur një njeri me thikë në burgun e "Idrizovës".

Mirëpo, lajmi është përgënjeshtruar përnjëherë nga familjarët e Krasniqit.

Lajmi për Agimin është gabim. Në media shkruhet që ky rast ka ndodhur në Idrizovë, por Agimi më shumë se një vit është në Shtip. Lirisht thirrni në burgun e Shtipit edhe pyetni dhe do merrni informatë se asgjë nuk ka ndodhur”, kanë thënë nga familja e Agim Krasniqit./albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori