Afrim Gashi e thotë hapur: Unë e themelova Lëvizjen Besa, disa individë e vodhën
Lideri i Alternativës, Afrim Gashi ka deklaruar se nuk ka problem me Lëvizjen Besa pasi sipas tij ai ka qenë vetë personi që e ka themeluar dhe më pas të tjerët e kanë vjedhur.

“Unë nuk kam problem me Lëvizjen BESA sepse unë e kam themeluar atë parti dhe shumica e anëtarëve votuesve të asaj parie janë shokët e mi.

Aty janë 4-5 individë që e kanë vjedhë vulën tonë thjesht kanë bërë kontra bandë.

Ato janë një lloj pengese kisha thënë, por jo emri jo votuesit e asaj partie” tha Gashi në emisionin ‘Studio e hapur’ TV SHENJA.
Shtuar më 14/11/2019, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori