Adnan Ismaili në krye të BESË-s? Ja çfarë thotë Kasami
Gjatë fjalës së tij në një konferencë për shtyp, Bilall Kasami foli lidhur me zërat nëse në krye të lëvizjes BESA mund të vijë Adnan Ismaili duke u shprehur se kushdo ka të drejtë të garojë për kryetar sipas normave në mënyrë demokratike.

"Kushdo që ka pretendon për të ardhur në krye të partisë le të garojë sipas normave statutare, dyert janë të hapur për të gjithë njashtu edhe personi i apostrofuar janë të mirëseardhur dhe në garë demokratike të del një kryetar i ri", ka nënvizuar Kasami. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2018, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori