Acari mbërthen Maqedoninë
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -12 deri -3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 1 deri 8 gradë ceclius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut dhe borës, sidomos në pjesën perëndimore të vendit. Reshje më të mëdha priten nga dita e martë.
Shtuar më 18/01/2019, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori