A e ka sharë Ali Ahmeti profetin Muhamed? Ja si përgjigjet...
Ali Ahmeti në emisionin "Rruga drejt" ka thënë se ka qenë politikani më i përgjuar në Maqedoni.

“Në Maqedoni unë kam qenë më shumë i përgjuar, me 17.000 përgjime të enkriptuara. Në momente kritike për BDI-në unë kam marrë porosi nga Beogradi, le ta bëjë Ahmeti këtë veprim dhe ne do të lëshojmë se e shanë profetin Muhammed”, tha Ahmeti. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2016, ora 21:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori