A do të zbardhet vrasja e Boris Trajkovskit?
Aksidenti ajror ku vdiq presidenti Boris Trajkovski së bashku me nje pjese te ekipit te tij, vazhdon akoma të jetë i pazbardhur.

Kreu i hetimit për këtë rast, Omer Kuliç i ka thënë "Vestit" se së shpejti do të nxjerrë rezultatet e hetimit të kryer për presidentin e ndjerë.

Kuliç tha se deri më tashmë "dihen saktësisht personat dhe autoritetet përgjegjëse të tragjedisë". /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori