A do të kthehet Cërvenkovski në krye të LSDM-së?!
Pëlqej
Shumë media po aludojnë se në krye të social-demokratëve të Maqedonisë mund të kthehet ish-lideri i saj, Branko Cërvenkovski.

Që pas dorëzimit të postit të kryetarit, Cërvenkovski është tërhequr tërësisht nga deklaratat publike, duke mos dalë as në publik.

Mirëpo, së fundmi informacionet thonë se ai mund të kthehetkrye të LSDM-së dhe se po punon për këtë.

Momentalisht, Branko Cërvenkovski është i pensionuar si ish-president dhe merr nje pagë prej 80.000 denarësh në muaj. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori